Warning: A non-numeric value encountered in /home/poshuk01/poshukditei.com/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5752
0-800-20-90-20 poshukditei@i.ua

Допомога пошукам зниклих дітей – справа добровільна, волонтерська, безкоштовна.

Всі ми – звичайні громадяни, які виявили бажання витрачати частину свого часу та ресурсів на суспільну справу.Краще, що ви можете зробити – це приєднатися до нас. Адже, чим більше нас в кожному куточку України, тим вірогідніше, що дитину буде знайдено швидко та неушкодженою. Кожен може вибрати той напрямок допомоги, який він може й хоче здійснювати. Це може бути, наприклад, розповсюдження інформації про зниклого в інтернеті, розклеювання орієнтувань, пошук на місцевості, тощо.

Допоможіть проекту – станьте волонтерами.

Для цього потрібно заповнити Анкету. Координатор Вашого регіону зв’яжеться з Вами. Наша спільнота не має фінансування, ми працюємо на засадах волонтерства. Якщо ви хочете допомогти матеріально, купіть та передайте необхідне нам обладнання – ліхтарі, компаси, біноклі, рації та інші потрібні речі.

Щоб з’ясувати поточні потреби, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом: зателефонуйте на гарячу лінію, напишіть листа, або скористайтеся кнопкою «Повідомлення» на головній сторінці сайту. Координатори зв’яжуться з Вами.

Ми будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу!

Наша концепція

  1. Ми вільна волонтерська співдружність.
  2. Ми об’єднані метою пошуку зниклих дітей.
  3. Кожен з нас бере участь у справі співдружності в міру своїх сил і можливостей.
  4. Ми цінуємо кожного волонтера, незалежно від внеску в загальну справу.
  5. Співдружність побудовано на вільному лідерстві.
  6. Робота в співдружності безкорислива.
  7. Знайденою повинна бути кожна дитина, жива вона чи загинула.